Geoblog.pl    yolkameru    Podróże    WĘDROWCY DHAMMY, czyli autostopem przez Tajlandię, Birmę, Kambodżę, 2016    cd. piątkowy wieczór, pociągiem do Bago
2016

cd. piątkowy wieczór, pociągiem do Bago

Birma
Birma, Bago

Jesteśmy znowu jedynymi białymi w przedziale. Pan, który siedzi naprzeciwko mówi trochę po angielsku. Nazywa się Mr Soe, i jedzie też do Bago.

Droga mija dość szybko, spodziewaliśmy się, że będzie dłużej.
Jest już ciemno gdy wysiadamy. Zastanawiamy się chwilę, czy iść do guesthouse’u, w którym byliśmy tu poprzednio (San Francisco), czy na wylotówkę i spać w namiocie. Wybieramy drugą opcję. Szybkim krokiem przechodzimy jakieś 3 km co pewien czas zbywając pytania ‘where do you go?’ naszym ‘Nowhere’, albo pytając ‘Why do you ask?’ Na co już w ogóle nie potrafią odpowiedzieć.

Rozbijamy namiot w tym samym miejscu, gdzie poprzednim razem (jakieś 2 tyg. temu). Spokojnie tu, wokół drzewa i krzewy. Chociaż cicho w nocy nie jest, bo to jakieś rozśpiewane miasto. Tym razem chyba karaoke dobiega do naszych uszu z różnych miejsc…

pamar
pamar - 2016-03-09 22:16
Pociąg... hmmmmm... wygląda, jakby było bardzo gorąco. Zdjęcie profesjonalne!

yolkameru
yolkameru - 2016-04-07 21:57
Dziękujemy!! Tak, było trochę gorąco :) ps. Dopiero teraz odczytałam Wasz komentarz. Pozdrawiamy (już z Polski)!

Zasoby: 262 wpisy262 20 komentarzy20 676 zdjęć676 0 plików multimedialnych0